29:11 Weekendy dla dzieci z rozbitych rodzin

"Ja wiem jaki plan mam o was, mówi Pan, plan o pokoju a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją."
Jer. 29:11


Psycholodzy mówią, że dla dzieci rozwód jest emocjonalnym trzęsieniem ziemi najwyższego stopnia!

Naszym pragnieniem i modlitwą jest by ten weekend był czasem szczerych rozmów odnośnie wpływu rozwodu rodziców na życie dzieci, a także w jaki sposób bardziej świadomie radzić sobie i unikać jego negatywnych skutków w późniejszym życiu.

Dla kogo?
 • Dla dziewczyn z rozwiedzionych rodzin, niezależnie od tego kiedy rozwód miał miejsce!
 • Dla tych, które mają się dobrze oraz tych, które czują, jakby ich cały świat legł w gruzach
 • Dla dziewczyn w wieku 15-19 lat

  Wszystkie doświadczenia i warsztaty są bardzo interaktywne i mają na celu wspólne odkrywanie prawdy i praktyczne zapewnienie wsparcia.
  Chcemy uczyć praktycznych sposobów radzenia sobie z nową porozwodową rzeczywistością. Chcemy zachęcać do szukania pomocy u innych ludzi, a przede wszystkim w ramionach kochającego Boga, Ojca.

  Opinie o weekendzie "29:11"
  "Emocje które tłumiłam w sobie przez cały czas przed konferencją znalazły ujście własnie na niej. Na konferencji uświadomiłam sobie zachowania, które miały miejsce a ja o nich nie widziałam. Czuję, że spokojnie mogę patrzęć w przyszłość."

  Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt z Iwoną Eifling: ieifling@gmail.com


 • https://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html designlogo.pl sterydy w tabletkach sterydy online adwokat kraków http://skyclinic.pl/ https://outlet-wear.com/ http://www.atlas-poland.pl
  Strona główna
  Czym jest fala?
  Szkolenie
  Toolbox
  Kontakt i linki
  Forum back