Zapraszamy na stronę exittour.pl
PROJEKT EXIT TOUR

EXIT Tour to program skierowany do uczniów szkół średnich. Celem programu jest dodatkowa edukacja młodzieży w kierunku zdrowego stylu życia oraz kształtowanie umiejętności rozwiązywania codziennych problemów.

Program ten odbył się już w 17 miastach w Czechach, w 54 wybranych szkołach. Teraz oferujemy ten program również polskim szkołom. Nowy Tomyśl jest pierwszym miastem w Polsce, w którym ma odbyć się Exit Tour.

Na czeskiej stronie www.exittour.cz pod zakładką: PROGRAM NA ŠKOLÁCH można obejrzeć dwuminutowy skrót całego programu.

Program realizowany jest poprzez:
  • Akcje dla Szkół

    Wykłady prowadzone przez doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych wykładowców z zakresu profilaktyki i prewencji w tematach takich jak: seks i choroby przenoszone drogą płciową, narkotyki, życie z uzależnieniem, życie w USA oraz Holokaust. Przeprowadzane są także mini koncerty.

  • Popołudniowe Warsztaty

    Kluczowym elementem całego projektu EXIT Tour jest współpraca z miejscowymi wspólnotami chrześcijańskimi i kościołami. Każdego popołudnia uczniowie ze szkół uczestniczących w projekcie zapraszani są na warsztaty oraz spotkania typu "herbaciarnia" lub "talkshow" z udziałem amerykańskich muzyków i wykładowców.

  • Koncerty

  •   


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem Fali biuro@fala.org.plhttps://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html designlogo.pl sterydy w tabletkach sterydy online adwokat kraków http://skyclinic.pl/ https://outlet-wear.com/ http://www.atlas-poland.pl
Strona główna
Czym jest fala?
Szkolenie
Toolbox
Kontakt i linki
Forum back