Zapraszamy na stronę www.osrodekh2o.pl
Prosimy o kontakt: h2oadministracja@gmail.com
H2O Ośrodek Obozowo – Szkoleniowy

Po ponad trzech latach marzeń i intensywnych działań, w lutym 2007 roku wreszcie kupiliśmy ponad 7-hektarowy ośrodek w miejscowości Ochaby, który mamy nadzieję stanie się naszą bazą obozowo-szkoleniowo-konferecnyjną.

Ośrodek znajduje się na południu Polski, co ma dla nas strategiczne znaczenie. Znajdując się pośród czteromilionowej społeczności mieszkańców Śląska, oraz w bliskości kilkudziesięciu ewangelikalnych kościołów jest dla nas naturalnym pomostem do wykonywania naszej służby, która skierowana jest głównie do młodego pokolenia.

Tylko pół godziny drogi dzieli go od pięknych polskich gór – Beskidów, w których aż roi się od stoków narciarskich i wyciągów. Piękna przyroda, urokliwe otoczenie i spokojne wody to wprost idealne miejsce na chrześcijańskie obozy i inne wydarzenia. Polacy zamieszkujący cementowe blokowiska, tutaj będą mogli mogą odpocząć pośród natury, oraz „posmakować i zobaczyć, że Pan jest dobry”.

Ośrodek oferuje możliwość korzystania z wielu atrakcji: boiska do siatkówki, piłki nożnej, kortu tenisowego, placu zabaw, 25 miejsc kempingowych oraz przebiegającej w sąsiedztwie 30-to kilometrowej ścieżki rowerowej. Obfitość wody, mianowicie własne nieduże jezioro, dwa baseny i rzeka pozwalają na korzystanie z kajaków, pływanie i wędkowanie. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stadnina koni.

Jeżeli chciałbyś otrzymać więcej informacji, lub zaoferować swoją pomoc w jakiejkolwiek postaci, prosimy o kontakt z H2O: h2oadministracja@gmail.comPodejrzyj ośrodek H2Ohttps://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html designlogo.pl sterydy w tabletkach sterydy online adwokat kraków http://skyclinic.pl/ https://outlet-wear.com/ http://www.atlas-poland.pl
Strona główna
Czym jest fala?
Szkolenie
Toolbox
Kontakt i linki
Forum back