Obóz Snowboardowy MSP

MSP (Możesz Spojrzeć w Przyszłość) to zimowe ekstremalne obozy narciarsko-snowboardowe, które dają młodzieży szansę, by doświadczyć wielkiej przygody i by znaleźć przygodę w sobie.

Te obozy to niewyobrażalna ilość zabawy – oprócz nart i snowboardu jest także czas na szalone programy wieczorne i nocne: koncerty hip-hopu, zabawy przy muzyce reggae, kafejki jazzowe oraz różne warsztaty (DJ, hip-hop, jujitsu, taniec, biblijny klub dyskusyjny oraz krafty).

Obozy MSP przeznaczone są dla aktywnych młodych ludzi, szukających w życiu czegoś ponad codzienną monotonię. Celowo kierujemy naszą ofertę do młodzieży poszukującej przygód i młodzieży z subkultur, by pokazać im jak wiele jest przed nimi możliwości. Zachęcamy młodzież do optymistycznego spoglądania na swoje życie i do podejmowania wyzwań, jakie to życie ze sobą niesie. Sporty ekstremalne i młodzieżowa muzyka są również dla nich wyzwaniem, by znaleźć Boga.

Zimowe obozy Fali organizowane od 2001 roku (oficialniej jako MSP od 2004 roku) są efektem współpracy młodych Polaków i Amerykanów oraz Polaków mieszkających poza granicami kraju, którzy prowadząc ekstremalny tryb życia, żyją na maxa z Bogiem.

Aby otrzymać więcej informacji, napisz do:

www.mspextreme.comhttps://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html designlogo.pl sterydy w tabletkach sterydy online adwokat kraków http://skyclinic.pl/ https://outlet-wear.com/ http://www.atlas-poland.pl
Strona główna
Czym jest fala?
Szkolenie
Toolbox
Kontakt i linki
Forum back